KONST / Litografier / Färglitografier 16108296
nr 1610 8296
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st, Druvor. Signerad, numrerad 290-upplaga. Färglitografi, bildmått: 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 39x32 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:53:57
1/4 18:54:01